Grupa Pharma Institute

Grupa PHARMA INSTITUTE jest jednym z liderów na rynku specjalizującym się w usługach doradczo - marketingowo - szkoleniowych wyłącznie dla rynku farmaceutycznego.

Od roku 2000 dynamicznie rozwijamy się zdobywając doświadczenie i konsekwentnie podnosząc jakość usług. Nasze długie doświadczenie i znajomość rynku farmaceutycznego czynią nas godnego zaufania partnera.

Wierzymy, że dzięki własnemu rozwojowi i ciągłemu doskonaleniu się umacniamy zaufanie jakim obdarzyli nas Klienci.

W skład Grupy PHARMA INSTITUTE wchodzą następujący działy:

 

PHARMA INSTITUTESzkolenia i Konferencje.

Głównym założeniem jest umożliwienie uczestnikom pogłębienia ich wiedzy oraz umiejętności praktycznych, wymiany doświadczeń oraz zwiększenia efektywności pracy.

 

PHARMA INSTITUTEMarketing Farmaceutyczny.

Zakres usług:

 

PHARMA INSTITUTEProgramy Badawczo Edukacyjne.

Zakres usług:

 

PHARMA INSTITUTEDoradztwo Personalne

Specjalizuje się w poszukiwaniach wysoko wykwalifikowanej kadry z branży farmaceutycznej - menedżerów wyższego i średniego szczebla, specjalistów, pracowników działów, wspierających kadry zarządzające oraz reprezentantów medycznych.

Od momentu powstania, współpracowaliśmy z renomowanymi firmami, które powierzyły nam odpowiedzialne i trudne zadanie jakim jest poszukiwanie i dobór personelu. Dzięki temu zdobyliśmy szerokie i miarodajne doświadczenie.

Wizerunek PHARMA INSTITUTE budujemy dbając o potrzeby naszych klientów poprzez świadczenie usług o najwyższym standardzie.


Pharma Institute
Pawel Jakub Nosal
ul. Zwycięzców 40/94
03-938 Warszawa
tel. 22 403-12-83
fax. 22 403-12-83