Doradztwo Personalne

PHARMA INSTITUTE specjalizuje się w poszukiwaniach wysoko wykwalifikowanej kadry z branży farmaceutycznej - menedżerów wyższego i średniego szczebla, specjalistów, pracowników działów, wspierających kadry zarządzające oraz reprezentantów medycznych.

Wszyscy nasi Konsultanci mają kilkuletnie doświadczenie w doradztwie w pracy dla branży farmaceutycznej. Daje nam to pewność, iż nad projektem naszego Klienta pracuje osoba, która dokładnie zna specyfikę stanowiska i jest w stanie doskonale zrozumieć jego potrzeb.

PHARMA INSTITUTE oferuje Państwu skuteczne i fachowe wsparcie w następujących działaniach

 • Executive Search
  Najbardziej skuteczna metoda pozyskiwania kadry menedżerskiej zarówno wyższego jak i średniego szczebla. Metoda ta, polega na aktywnym wyszukiwaniu najlepszych kandydatów na rynku pracy. Rezultatem tej metody jest lista kandydatów w pełni odpowiadających potrzebom klienta.

 • Rekrutacja i selekcja pracowników
  Efektywna metoda rekrutacji na stanowiska specjalistyczne oraz na niższy szczebel menedżerski. Rezultatem pracy tą metodą są najlepsi kandydaci spośród wszystkich, którzy nadesłali swoje zgłoszenia.

 • Wsparcie procesu rekrutacji
  Klient otrzymuje atrakcyjne rabaty i wsparcie specjalistów w procesie planowania i emisji kampanii rekrutacyjnej.

 • Leasing pracowniczy
  Możliwość nawiązania współpracy z pracownikami zatrudnianymi do realizacji konkretnych projektów, których obecność w firmie jest determinowana aktualną potrzebą. Warunki rekrutacji pracowników zatrudnionych i delegowanych do pracy u Klienta ustalane są indywidualnie.

W celu uzyskania pełnej informacji o usłudze prosimy o email